Witamy na stroniehttp://kserogliwice.pl/ http://histeria-polski.pl/ http://zapgo.com.pl/ http://zaklady-sportowe-online.com/ mody do symulator farmy 2011 http://etypy.com/ http://abc-rynku.pl/
Budownictwo

Zajmujemy się budową mieszkań i lokali usługowych już od wielu lat. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Na stronie znajdziecie Państwo wszelkie informacje o naszych realizacjach oraz szereg wiadomości ze świata nieruchomości.
Kupujemy dziurę w ziemi
Własne cztery kąty
Poszukujemy mieszkania
Gdy szukasz mieszkania?
Gdzie szukać mieszkania?
Pośrednicy

 
 

Kupujemy dziurę w ziemi
http://blogikulinarne.pl/ http://skup-aut-gotowka.pl/ http://skokinarciarskie.com.pl/ http://ciekartuzy.pl/v http://kajabaja.pl/ http://checkgps.pl/ http://studio-webmaster.pl/ http://nyayaacademy.pl/
W dzisiejszych czasach bardzo często mamy możliwość kupna mieszkania, które jeszcze nie jest zbudowane. Jeszcze do niedawna podczas trwania boomu budowlanego dochodziło do tak paradoksalnych sytuacji, że deweloper jeszcze nie zdążył wbić przysłowiowej łopaty w ziemię a już miał sprzedane wszystkie mieszkania w bloku. Obecnie już nie jest tak prosto, jednak w bardzo dobrych lokalizacjach lub atrakcyjnych cenach, nadal możemy się spotkać z taką sytuacją że mieszkania czy lokale są sprzedane zanim rozpocznie się budowa.
Jest to sytuacja dobra dla dewelopera jednak niekoniecznie już dla nas jako kupujących. Tego rodzaju zakupy są dość ryzykowne, zwłaszcza, gdy umowę kupna podpisujemy tylko i wyłącznie w formie umowy cywilno prawnej. Wówczas gdyby deweloper zbankrutował jest ryzyko i to całkiem spore, że nie odzyskamy naszych pieniędzy, no a często są to bardzo znaczne środki. Tego rodzaju ryzyko jest niewielkie w przypadku, kiedy inwestycja jest prowadzona przez znanego dewelopera, jednak ryzyko jest zawsze.
Trochę lepiej wygląda nasza sytuacje kiedy zakupu dokonamy za pomocą aktu notarialnego, wówczas będziemy mieli krótszą drogę do dochodzenia naszych roszczeń. Jednak i tak nie jest różowo. Z perspektywy klienta najlepiej jest kupować mieszkanie już zbudowane, z zagospodarowanym wokół budynku terenem. Na szczęście z taką sytuacją, z drugiej strony całkiem normalną mamy judo czynienia coraz częściej. Obecnie deweloperzy musza się bardzo postarać żeby sprzedać swoje mieszkania.
Zresztą co nie bez znaczenia również koszty kredytu są zdecydowanie niższe w przypadku jeśli kupujemy już stojący budynek. Wówczas bank ma większą pewność, wobec tego rezygnuje z ubezpieczenia, które jest obowiązkowe w przypadku, kiedy nie można dokonać wpisu hipoteki w księdze wieczystej.
Tak więc jak by na to nie patrzeć, zdecydowanie dla osób kupujących jest lepsza opcja dokonywania zakupów nieruchomości w sytuacji kiedy blok mieszkalny czy dom już jest wybudowany.
 
 
Copyright mkcenter