Witamy na stroniehttp://kserogliwice.pl/ http://histeria-polski.pl/ http://zapgo.com.pl/ http://zaklady-sportowe-online.com/ mody do symulator farmy 2011 http://etypy.com/ http://abc-rynku.pl/
Budownictwo

Zajmujemy się budową mieszkań i lokali usługowych już od wielu lat. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Na stronie znajdziecie Państwo wszelkie informacje o naszych realizacjach oraz szereg wiadomości ze świata nieruchomości.
Kupujemy dziurę w ziemi
Własne cztery kąty
Poszukujemy mieszkania
Gdy szukasz mieszkania?
Gdzie szukać mieszkania?
Pośrednicy

 
 

Własne cztery kąty
http://blogikulinarne.pl/ http://skup-aut-gotowka.pl/ http://skokinarciarskie.com.pl/ http://ciekartuzy.pl/v http://kajabaja.pl/ http://checkgps.pl/ http://studio-webmaster.pl/ http://nyayaacademy.pl/
W dzisiejszych czasach coraz więcej młodych ludzi decyduje się na zakup własnego mieszkania. Oczywiście zazwyczaj kupowane są one na kredyt, jednak przy takich cenach jak są na rynku nieruchomości trudno jest oczekiwać od młodych ludzi aby dysponowali gotówką nawet kilkuset tysięcy złotych. Wiadomo że tacy również się znajdują, jednak należą do mniejszości.
Pomimo wszystko to jednak ilość osób posiadających własne mieszkanie ciągle rośnie, również duża w tym zasługa programu rządowego „rodzina na swoim”, który młodym małżeństwo zdecydowanie ułatwia zakup nieruchomości, a zwłaszcza pomoc w spłacie kredytu. Jednak taką tendencjęna rynku nieruchomości widzimy od pewnego dopiero czasu, jeszcze kilka lub kilkanaście lat temu mało kogo było stać na mieszkanie własnościowe a z drugiej strony większość ludzi żyjących w starym ustroju posiadały mieszkania komunalne lub spółdzielcze i wiązały się z tymi mieszkaniami praktycznie na całe życie.
Obecnie zdecydowanie widać że młodzi ludzi zakup nieruchomości bardzo często oprócz tego że będzie to ich miejsce zamieszkania traktują jako inwestycje. No i mają racje, bo ceny nieruchomości w dobrych lokalizacjach zawsze są wysokie a to gwarantuje że albo będzie można sprzedać taką nieruchomość albo wynająć.
Również na ruch na rynku nieruchomości wpływa fakt, że wielu młodych ludzi migruje w poszukiwaniu lepszej pracy i płacy, co często sprawia że kupują oni mieszkanie w nowym miejscu pracy, a po skończeniu umowy lub kontraktu je sprzedają i przeprowadzają się w inne miejsce. Jest to zrozumiałe, ponieważ im bliżej mieszkamy naszej pracy tym mniej stoimy w korkach a co za tym idzie tym mniej czasu tracimy na dojazd i możemy go poświecić naszej rodzinie. Tak więc jest to zdecydowana różnica w porównaniu do tego co było kiedyś, gdy zakup mieszkania był niesamowitym świętem i często decyzją na całe życie.
W ogólnym rozrachunku to bardzo dobre jest dla gospodarki naszego kraju, ponieważ każda wydana na zakup mieszkania złotówka generuje jeszcze wiele innych dodatkowych złotówek zysku dla całego kraju i naszego PKB.
 
 
Copyright mkcenter