Witamy na stronie
Budownictwo

Zajmujemy się budową mieszkań i lokali usługowych już od wielu lat. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Na stronie znajdziecie Państwo wszelkie informacje o naszych realizacjach oraz szereg wiadomości ze świata nieruchomości.
Bezpieczny zakup
Biuro nieruchomości
Wiek budynku
Brama wjazdowa
Praca w nieruchomościach
Nieruchomości

 
 

Pośrednicy

Jeżeli jednym z priorytetów podczas poszukiwania mieszkania jest czas, to bardzo dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług biura nieruchomości. Oczywiście jest to związane z kosztami, jednak dzięki temu można zaoszczędzić dużo czasu i nerwów. Jednak podstawą jest to aby biuro było dobre i rzetelne, w przeciwnym wypadku nasza frustracja będzie zdecydowanie duża.
Jeżeli chodzi o koszty to od pewnego czasu na rynku nieruchomości można zauważyć tendencję że biura nieruchomości nie pobierają prowizji od kupującego. Oczywiście tylko niektóre biura jak i również nie każda oferta jest tym objęta. Zdecydowana większość ofert dostępnych na rynku to oferty gdzie płacimy prowizję, która dochodzi do 3% wartości nieruchomości. Co już przy przeciętnym mieszkaniu dwupokojowym daje kwotę kilku tysięcy złotych. Więc jak sami widzicie całkiem nie mało.
Zanim rozpoczniemy przygodę z biurem nieruchomości dobrze jest sprawdzić licencję. Na szczęcie w dobie wszechobecnego Internetu nie jest to problem i na stronach ministerstwa gospodarki taką informację sprawdzimy szybko i samodzielnie. Oprócz licencji biuro nieruchomości koniecznie musi posiadać ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Te dwa warunki muszą zostać spełnione bezwzględnie jeśli chcemy korzystać z wiarygodnego biura nieruchomości.
Ubezpieczenie daje nam gwarancję że nie stracimy pieniędzy w przypadku pomyłki pośrednika, to ubezpieczycie nam zrekompensuje jego błąd. Oczywiście może to trochę potrwać, jednak nasze pieniądze będą bezpieczne.
 
 
Copyright mkcenter